29 Mart 2015 Pazar

Sinemalarda Bu Ay/Kingsman & Gizli Servis

 Bir nevi kalburüstü James Bond parodisi olarak da değerlendirilebilecek olan Kingsman, Kick Ass'in yaratıcısı olan Mark Millar ve Dave Gibbons'ın yarattığı çizgi romandan beyazperdeye aktarılıyor. Filmde çok yetenekli, ancak işlenmemiş bir sokak genci olan Eggsy'nin (Taron Eggerton) çok gizli bir casusluk organizasyonuna kabul edilmesi ve organizasyonun çok zorlayıcı eğitim aşamalarından geçmesi konu ediliyor. Tam bu sırada sorunlu bir dahinin tüm dünyayı tehdit etmeye başlaması, işin şeklini değiştirecektir.

Her ay düzenli olmasa da zamanım oldukça sinemaya gitmeyi severim. Evde de izlerim ama sinemanın o büyülü dünyasında olmak daha farklı gelmiştir. Mısırımı,içeceğimi alıp arada arkadaşımla fısıldayarak kritikte yapabilme durumlarım mevcuttur. 
 Tür olarak:  Aksiyon,Casusluk,Gerilim,Suç temaları işlenmektedir. Filmin başından sonuna kadar yerinde duramıyorsunuz.İkinci bölümde minik bir tüyo vermek istiyorum Sofia Boutella ve Taron Egertonun inanılmaz bir sahnesi vardı ki izlenmeye değer sinemadan çıkışta iyi ki geldim dediğim filmlerden biri sizlere de tavsiye ederim iyi seyirler.


Görsel Kaynak:https://www.google.com.tr/search?q=Kingsman:+Gizli+Servis&espv=2&biw=1877&bih=948&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=XDMYVeWrJInbaIjIgvgP&ved=0CAYQ_AUoAQ#imgdii=_
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesi içerisinde yorumları yapalım.Sosyal hesaplarınızı ve linklerini paylaşmayınız.Hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum. :)

Related Posts with Thumbnails
Tasarım : Merve Canbaz